obr. banneru

3-letá záruka na motory VANGUARD Briggs Stratton.

Briggs & Stratton Commercial Power oznamuje, že na vybrané vzduchem chlazené benzínové motory Vanguard™ je poskytována globální 3-letá záruka pro běžné i profesionální použítí. Firma Briggs & Stratton k tomuto ...

Motory Vanguard ™ nastavují nové celosvětové měřítko výkonnosti pro vzduchem chlazené benzínové motory na profesionálním trhu.

Briggs & Stratton, firma s více než stoletou tradicí, je první výrobce malých 4-taktních vzduchem chlazených motorů pro profesionální použití poskytující standardně 3-letou globální záruku.

Briggs & Stratton přistoupil k prodloužení záruky na základě mnohaletého hodnocení spolehlivosti motorů Vanguard. Tyto výsledky byly vynikající. Briggs & Stratton důvěřuje konstrukci a kvalitě provedení těchto motorů natolik, že se rozhodl stát se prvním výrobcem malých vzduchem chlazených benzínových motorů, který nabídne 3-letou záruku i na profesionální použití.
Technici Briggs & Stratton důvěřují kvalitě zpracování a konstrukci motorů VANGUARD natolik, že záruku prodloužili i na tak náročných trzích jako je Afrika, Indie, Rusko, kde na motory jsou kladeny mnohem větší provozní nároky.

Nová záruční doba na motory Vanguard™ je platná pro zařízení prodaná od 1. července 2010 dále.
Prodlouženou 3-letou záruku nijak neomezuje ani to, že na ostatní části stroje či na stroj jako celek výrobce poskytuje záruku kratší.


Motory Vanguard od Briggs & Stratton však nejsou určeny pouze pro profesionální klientelu. Motory Vanguard často naleznete i ve strojích prodávaných do privátní či chcete-li do hobby sféry.
Vhodným příkladem je většina modelů zahradních traktůrků Starjet od firmy SECO Group, které používají motory Vanguard s tříletou zárukou. Tuto velmi významnou výhodu si často zákazníci ani neuvědomují a bohužel zákazníkům často správnou informaci neposkytnou ani prodávající. Tyto traktůrky naše firma také nabízí a můžete si je prohlédnout na naší prodejně.


Ukázka motoru použití motoru VANGUARD od BRIGGS & STRATTON v zahradním traktůrku Starjet AJ 102 – 18:


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.