obr. banneru


KIS a Briggs & Stratton

Firma KIS plus, a.s. je autorizovaným distributorem výrobků a náhradních dílů Briggs & Stratton pro Českou republiku již od roku 1993. Distribuci provádíme velkoobchodně i maloobchodně. Zajišťujeme servis pro maloobchodní spotřebitele, ale také zajišťujeme technické poradenství a technická školení pro širokou síť servisních partnerů Briggs & Stratton po celé České republice. Pro koncové zákazníky i pro všechny naše obchodní odběratele jsme partnerem pri řešení či schvalování záručních oprav motorů Briggs & Stratton. Pozáruční servis a distribuce veškerých náhradních dílů či olejů je samozřejmostí. Více než 18 let zkušeností s produkty Briggs & Stratton nám umožňují poskytovat kvalitní poradenské služby ve věcech identifikace náhradních dílů Briggs & Stratton, náhrady či záměny motorů Briggs & Stratton, či vhodné aplikace motorů Briggs & Stratton při spolupráci s výrobci motorových strojů.

Novinky

Novinky Briggs & Stratton

Novinky Briggs & Stratton 3-letá záruka na motory VANGUARD Briggs Stratton.

Briggs & Stratton Commercial Power oznamuje, že na vybrané vzduchem chlazené benzínové motory Vanguard™ je poskytována globální 3-letá záruka pro běžné i profesionální použítí. Firma Briggs & Stratton k tomuto ...

Celý článek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.