obr. banneru

Motory Briggs & Stratton

Briggs & Stratton je největším světovým výrobcem malých spalovacích motorů. Naše motory vynikají nekompromisním poměrem mezi silou, kvalitou a cenou. Své uplatnění nacházejí v širokém spektru výrobků. Od výrobků pro domácí použití až po výkonné profesionální stroje.
Motory Briggs & Stratton dodáváme pro servisní účely koncovým zákazníkům a servisním partnerům. Za speciálních podmínek dodáváme motory výrobcům motorových strojů. Většina motorů v naší nabídce je s benzinovým pohonem. V nabídce máme i motory naftové, ale také motory na pohon plynnými palivy.


Dle umístění klikové hřídele a jejího výstupu z klikové skříně se dělí motory Briggs & Stratton na motory s vertikální či horizontální klikovou hřídelí. Motory se dodávají v různých kvalitativních a výkonnostních řadách. Nabídka motorů Briggs & Stratton je od hobby použití až po přísně profesionální motory řady Vanguard s tříletou záruční dobou. V nabídce jsou také speciální sněžné motory.


Motory nabídneme pro jakoukoliv zástavbu do již existujícího stroje či výměnu motoru za jakýkoliv původní opotřebovaný motor bez ohledu na výrobní značku. Při záměně či vestavbě motoru poradíme ve věcech vhodnosti výběru daného motoru Briggs & Stratton (výkon, konstrukce, rozměry, výstup, typ a provedení klikového hřídele, vhodný setrvačník atd.) a doplnění pro daný účel potřebného a vhodného příslušenství (výfuk, filtrace vzduchu, nádrž atd.).


Polomotory slouží pro opravy, kdy se ukáže výhodnější výměna hlavních skupin motoru s použitím původního příslušenství motoru. Polomotor Briggs & Stratton obsahuje hlavní skupiny motoru ve smontovaném stavu tj. blok motoru s klikovou hřídelí, válec s pístní skupinou apod..Polomotor však neobsahuje hlavy válců a příslušenství motoru jako je karburátor, zapalování výfuk apod.


Vzhledem k šíři nabídky a řadě různých specifikací motorů Briggs&Stratton rádi poskytneme každému zájemci kvalitní individuální poradenskou službu, bez rozdílu zda jde o soukromého zájemce, servisní firmu či výrobce motorových strojů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.