Robotická sekačka RMI 422 P

Hodnocení 
  Produkt byl ohodnocen: 0x | Průměr hodnocení: 0 Ukládám
STIHL
Produktové číslo 63010111438 (STH63010111438)
Výrobce STIHL
Vaše cena s DPH Vaše cena bez DPH
33 990,00 Kč
28 090,91 Kč

Popis produktu

Robotická sekačka s mulčováním pro trávníky do 1500m2

Robotické sekačky iMOW od STIHLU nabízejí elegantní řešení pro všechny, kdo chtějí mít perfektně udržovaný trávník bez sebemenší námahy. Model RMI 422 P je výkonná robotická plně automatická sekačka určená pro sečení trávníku do 1500 m2.

POHYBLIVÁ KAPOTA SE SNÍMAČI s integrovanými čidly mění směr jízdy při kontaktu s objektem. Funkce ADAPTIVE SLOPE SPEED pomocí čidel automaticky přizpůsobuje rychlost ve výškově členitém terénu. Stroj se vypořádá s MAXIMÁLNÍM SKLONEM SVAHU do 40%. DYNAMICKÝ VYŽÍNACÍ PLÁN umožňuje pro každý den zadat časové okno, v němž bude robotická sekačka v provozu a v rámci těchto aktivních dob stroj sám vyhodnocuje, kdy provádět sečení, aby dosáhl optimálního výsledku. MULČOVACÍ ŽACÍ ÚSTROJÍ s odolným nožem zajišťuje kvalitu sečení i při hustějším porostu. Směr otáčení nože se automaticky mění při každém zastavení nože, což způsobuje rovnoměrné oboustranné opotřebení nože. Součástí dodávky je dokovací stanice, 4 kolíky, pravítko iMOW a Lithium-iontový akumulátor. K instalaci je zapotřebí dokoupit instalační sadu (omezovací drát vč. upevňovacích kolíků a el. konektorů).


Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Komentáře

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.

Recenze

Vložení recenze

Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.