Robotická sekačka RMI 422 PC

Hodnocení 
  Produkt byl ohodnocen: 0x | Průměr hodnocení: 0 Ukládám
STIHL
Produktové číslo 630101114381 (STH630101114381)
Výrobce STIHL
Vaše cena s DPH Vaše cena bez DPH
38 990,00 Kč
32 223,14 Kč

Popis produktu

Robotická sekačka pro trávníky do 1700m2 s možností ovládaní přes aplikaci

Robotické sekačky iMOW od STIHLU nabízejí elegantní řešení pro všechny, kdo chtějí mít perfektně udržovaný trávník bez sebemenší námahy. Model RMI 422 PC je chytrá, výkonná a plně automatická robotická sekačka pro sečení trávníků do 1700 m2, navíc s funkcí ovládání prostřednictvím chytrého telefonu přes aplikaci iMOW.

Časová flexibilita nezávislá na počasí a DYNAMICKÝ VYŽÍNACÍ PLÁN umožňují pro každý den zadat časové okno, v němž bude robotická sekačka v provozu. V rámci této doby stroj samočinně vyhodnocuje, kdy má být sečení provedeno, aby dosáhl optimálního výsledku. Robustní POHYBLIVÁ KAPOTA SE SNÍMAČI chrání díky integrovaným čidlům před povětrnostními vlivy a překážkami. Funkce ADAPTIVE SLOPE SPEED pomocí čidel sklonu automaticky přizpůsobuje rychlost ve výškově členitém terénu. RMI 422 PC je určena pro svahy o maximálním sklonu až 40%. MULČOVACÍ ŽACÍ ÚSTROJÍ s odolným nožem zajišťuje kvalitu sečení i při hustějším porostu. Směr otáčení nože se automaticky mění při každém zastavení nože, což způsobuje rovnoměrné oboustranné opotřebení nože. Součástí dodávky je dokovací stanice, 4 kolíky, pravítko iMOW a Lithium-iontový akumulátor.K instalaci robotické sekačky je zapotřebí dokoupit instalační sadu (omezovací drát vč. upevňovacích kolíků a el. konektorů).


Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Komentáře

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.

Recenze

Vložení recenze

Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.