Robotická sekačka RMI 422

Hodnocení 
  Produkt byl ohodnocen: 0x | Průměr hodnocení: 0 Ukládám
STIHL
Produktové číslo 1233282552 (STH1233282552)
Výrobce STIHL
Vaše cena s DPH Vaše cena bez DPH
27 890,00 Kč
23 049,59 Kč

Popis produktu

Kompaktní robotická sekačka s mulčováním pro trávníky do 800 m2

Robotické sekačky iMOW od STIHLU nabízejí elegantní řešení pro všechny, kdo chtějí mít perfektně udržovaný trávník bez sebemenší námahy. Model RMI 422 je výkonná robotická plně automatická sekačka určená pro sečení trávníku do 800 m2.

POHYBLIVÁ KAPOTA SE SNÍMAČI s integrovanými čidly mění směr jízdy při kontaktu s objektem. Funkce ADAPTIVE SLOPE SPEED pomocí čidel automaticky přizpůsobuje rychlost ve výškově členitém terénu. Stroj se vypořádá s MAXIMÁLNÍM SKLONEM SVAHU do 35%. DYNAMICKÝ VYŽÍNACÍ PLÁN umožňuje pro každý den zadat časové okno, v němž bude robotická sekačka v provozu a v rámci těchto aktivních dob stroj sám vyhodnocuje, kdy provádět sečení, aby dosáhl optimálního výsledku. MULČOVACÍ ŽACÍ ÚSTROJÍ s odolným nožem zajišťuje kvalitu sečení i při hustějším porostu. Směr otáčení nože se automaticky mění při každém zastavení nože, což způsobuje rovnoměrné oboustranné opotřebení nože. Součástí dodávky je dokovací stanice, 4 kolíky, pravítko iMOW a Lithium-iontový akumulátor. K instalaci robotické sekačky je zapotřebí dokoupit instalační sadu (omezovací drát vč. upevňovacích kolíků a el. konektorů).


Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Komentáře

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.

Recenze

Vložení recenze

Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.