Robotická sekačka RMI 632 PC

Hodnocení 
  Produkt byl ohodnocen: 0x | Průměr hodnocení: 0 Ukládám
STIHL
Produktové číslo RMI632PC (STHRMI632PC)
Výrobce STIHL
Vaše cena s DPH Vaše cena bez DPH
64 190,00 Kč
53 049,59 Kč

Popis produktu

Výkonná robotická sekačka pro travní plochy do 5000 m2 s ovládaním přes aplikaci iMOW

Robotické sekačky iMOW od STIHLU nabízejí elegantní řešení pro všechny, kdo chtějí mít perfektně udržovaný trávník bez sebemenší námahy. Model RMI 632 PC je rychlá a výkonná robotická sekačka pro sečení trávníků do 5000 m2 navíc s možností ovládání prostřednictvím chytrého telefonu přes aplikaci iMOW. Sekačky řady RMI 632 jsou vybaveny OVLÁDACÍ KONZOLÍ s vestavěným diplejem s možností vyjmutí a ručním ovládáním.

Časová flexibilita nezávislá na počasí a DYNAMICKÝ VYŽÍNACÍ PLÁN umožňují pro každý den zadat časové okno, v němž bude robotická sekačka v provozu. V rámci této doby stroj samočinně vyhodnocuje, kdy má být sečení provedeno, aby dosáhl optimálního výsledku. Robustní POHYBLIVÁ KAPOTA SE SNÍMAČI chrání díky integrovaným čidlům před povětrnostními vlivy a překážkami. Funkce ADAPTIVE SLOPE SPEED pomocí čidel sklonu automaticky přizpůsobuje rychlost ve výškově členitém terénu. RMI 632 P je určena pro svahy o maximálním sklonu až 45%. MULČOVACÍ ŽACÍ ÚSTROJÍ s odolným nožem zajišťuje kvalitu sečení i při hustějším porostu. Šířka záběru nože při sečení je 28 cm. Směr otáčení nože se automaticky mění při každém zastavení nože, což způsobuje rovnoměrné oboustranné opotřebení nože. Součástí dodávky: dokovací stanice, 4 kolíky, pravítko iMOW a velkokapacnitní Lithium-iontový akumulátor. K instalaci robotické sekačky je zapotřebí dokoupit instalační sadu (omezovací drát vč. upevňovacích kolíků a el. konektorů).






Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.



Návod k použití naleznete zde

Komentáře

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.

Recenze

Vložení recenze

Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.